Ana sayfa

shenzhen GK

Ben sohbet şimdi

shenzhen GK

1 2 3 4
shenzhen GK shenzhen GK shenzhen GK shenzhen GK

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Dünya çapında
Markalar : MONOJOY
No. Çalışanları : 100~500
Yıllık satış : 1000-1500
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 90% - 100%

Hakkımızda

Shenzhen Gekai Technology Co., Ltd. is an enterprise integrating R & D, manufacturing, marketing and service. Shenzhen Gekai Technology Co, Ltd bir kuruluş Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis entegre olduğunu. The company specializes in the development and production of mobile phone protective cases. Şirket, cep telefonu koruyucu kılıfların geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. The main products are: various mobile phone protective shells, protective films, data cables and various creative accessories, Başlıca ürünler: çeşitli cep telefonu koruyucu kabukları, koruyucu filmler, veri kabloları ve çeşitli yaratıcı aksesuarlar,
Komple ürün çeşitliliği ve şık.
ABS, PC, silikon, TPU, PU ve seçim için diğer malzemeler ve çeşitli yakıt enjeksiyon, kaplama, su macunu, termal transfer, serigraf, LOGO ve diğer post-processing işleme gerçekleştirebilirsiniz.

The company's management model and system are perfect. Şirketin yönetim modeli ve sistemi mükemmeldir. It has obtained ISO9000 quality management system and DISNEY certification, and has continuously introduced advanced management ideas to carry out system reform and innovation. ISO9000 kalite yönetim sistemi ve DISNEY sertifikası almıştır ve sistem reformunu ve yeniliği gerçekleştirmek için sürekli olarak gelişmiş yönetim fikirleri getirmiştir. From product research and development, production, quality assurance, and service, it has satisfied customers with excellence . Ürün araştırma ve geliştirme, üretim, kalite güvencesi ve hizmetten, müşterileri mükemmellik ile memnun etti.
Japonya ve Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülke ve bölgelere ihracat konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir, sıkı kalite gereksinimleri, tam ürün denetimi, tamamen yerli ve yabancı OEM ve ODM proje siparişlerini üstlenmektedir.

We have a vibrant, stable and professional team. Canlı, istikrarlı ve profesyonel bir ekibimiz var. We will uphold the tenet of "professional integrity, customer first, excellent products, excellent service" to serve our new and old customers. Yeni ve eski müşterilerimize hizmet etmek için "profesyonel bütünlük, müşteri ilk, mükemmel ürünler, mükemmel hizmet" tenetini koruyacağız.

 

Marka Geçmişi

MONOJOY is a Chinese lifestyle brand that designs and produces faraday car key accessories in the premium market segment. MONOJOY, premium pazar segmentinde faraday araba anahtarı aksesuarları tasarlayan ve üreten bir Çin yaşam tarzı markasıdır. The brand is influenced by happy accseeories lifestyle we purse, we are focus on not bring people normal accessories only,but also a kind of lifestyle. Marka biz çanta mutlu accseeories yaşam tarzı etkilenir, biz insanlara sadece normal aksesuarları getirmek değil, aynı zamanda bir tür yaşam tarzı odaklanmak. Each Season, our collections are carefully created to go hand in hand with current fashion trends. Her Sezon, koleksiyonlarımız güncel moda trendleriyle el ele gitmek için özenle yaratılmıştır. Since our launch in June of 2016, our aim has been to bring something new and exciting to market by creating cases that will allow our customers to protect their phone in style,and keep good mood. Haziran 2016'daki lansmanımızdan bu yana amacımız, müşterilerimizin telefonlarını şık bir şekilde korumasına ve iyi bir ruh hali sürdürmesine olanak sağlayacak vakalar oluşturarak pazara yeni ve heyecan verici bir şey getirmek oldu.

 

 

Çalışma Prensibi:

İş Etkinliği ile Birlikte Büyüyor.

 

Çekirdek değer:

Profesyonel Sorumlu Etkili Yenilikçi.

 

Yönetim Felsefesi:

Sebep yok, sadece sonuçlar;

Gres yok, sadece liyakat;

Mutlu çalışma, sağlıklı yaşam.

 

SIPIRIT:

Neden Başladık ve Cesurca İlerliyoruz;
Sözünü tut, gelişmeye devam et.

 

 

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Mrs. Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)