Ana sayfa ÜrünlerFaraday Anahtar Kutusu

Araba Anahtarları Faraday Anahtar Kutusu, Anti Hırsızlık Anahtarsız Fobs RFID Sinyal Engelleme Vaka

Ben sohbet şimdi

Araba Anahtarları Faraday Anahtar Kutusu, Anti Hırsızlık Anahtarsız Fobs RFID Sinyal Engelleme Vaka

Car Keys Faraday Key Box , Anti Theft Keyless Fobs RFID Signal Blocking Case
Car Keys Faraday Key Box , Anti Theft Keyless Fobs RFID Signal Blocking Case Car Keys Faraday Key Box , Anti Theft Keyless Fobs RFID Signal Blocking Case Car Keys Faraday Key Box , Anti Theft Keyless Fobs RFID Signal Blocking Case

Büyük resim :  Araba Anahtarları Faraday Anahtar Kutusu, Anti Hırsızlık Anahtarsız Fobs RFID Sinyal Engelleme Vaka

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cigamate

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: kutu
Teslim süresi: 15-20 gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 15 günde 200 adet
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Araba Anahtarları Sinyal Engelleyici Kutusu Faraday Anahtar Kutusu Anti-Hırsızlık Anahtarsız Fobs Ku renk: Kahverengi
fonksiyon: Sinyal engelleme Malzeme: PU Deri
boyut: 5.9 "x4.1" x3.3" Kapasite: 6-8 tuş
Vurgulamak:

faraday car key box

,

signal blocking key box

 

Araba Anahtarları Sinyal Engelleyici Kutusu Faraday Anahtar Kutusu Anti-Hırsızlık Anahtarsız Fobs Kutusu RFID Sinyal Engelleme Vaka

 

ONA NEDEN İHTİYACIN VAR

A car is now stolen every 2 minutes. Şimdi her 2 dakikada bir araba çalınıyor. The car key signal blocker box works like a traditional faraday bag, which can prevent thiefs from using key fob skimming tools to copy or mimic your keyfob's unique signal/wireless code to gain access to your vehicle or keyless entry system. Araba anahtarı sinyal engelleyici kutusu, hırsızların aracınıza veya anahtarsız giriş sistemine erişmek için anahtarlığınızın benzersiz sinyalini / kablosuz kodunu kopyalamak veya taklit etmek için anahtarlık kaydırma araçlarını kullanmasını önleyebilen geleneksel bir faraday çantası gibi çalışır.

 

EŞSİZ TASARIM

Unique oval design.The faraday box suitable storage on the book desk, on the coffee table, on the shoe rack, on the bedside table. Benzersiz oval tasarım. Faraday kutusu kitap masasında, sehpada, ayakkabı rafında, başucu masasında uygun depolama. Suitable for a variety of scenarios. Çeşitli senaryolar için uygundur.

 

BÜYÜK BOY VE UYUMLULUK

Faraday kutusunun boyutu 16x12x8.8'dir (5.9 "x4.1" x3.3 "). Anahtarlıklar ve ev anahtarları da dahil olmak üzere birçok araba anahtarını tutabilir, böylece birden fazla küçük sinyal engelleme çantası taşımak zorunda kalmazsınız. Bu büyük araba anahtarı sinyal engelleyici kutusu, neredeyse tüm araba anahtarlarına, kredi kartlarına vb.

 

ÇOK FONKSİYONEL KULLANIM

With this elegant and stylish RFID Anti-Theft Faraday Cage, you'll be no longer worried about car theft. Bu zarif ve şık RFID Hırsızlığa Karşı Faraday Kafesi ile artık araba hırsızlığı konusunda endişelenmeyeceksiniz. You can also regard this keyless Fobs box as a ornamental storage box. Bu anahtarsız Fobs kutusunu süs saklama kutusu olarak da düşünebilirsiniz.

 

YÜKSEK KALİTE

Externally made with PU leather and internally lined with a premium shield cloth faraday box, strong and durable. Harici olarak PU deri ile yapılmış ve dahili olarak birinci sınıf bir kalkan bezi faraday kutusu ile kaplanmış, güçlü ve dayanıklı. No pungent smell,100% shielding effect, made very tight, need to open with both hands. Keskin bir koku yok,% 100 koruma etkisi, çok sıkı yapıldı, iki elinizle açmanız gerekiyor.

 

Araba Anahtarları Faraday Anahtar Kutusu, Anti Hırsızlık Anahtarsız Fobs RFID Sinyal Engelleme Vaka 0

Amazon Mağaza Bağlantısı : https://www.amazon.co.uk/stores/page/FAE90E32-6F5D-4B95-9F3A-07557A766B7E

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)