Ana sayfa ÜrünlerAraba Direksiyon Kilidi

Geri Çekilebilir Araba Direksiyon Kilidi, Araç Kamyon SUV Hırsızlık Direksiyon Kilidi

Ben sohbet şimdi

Geri Çekilebilir Araba Direksiyon Kilidi, Araç Kamyon SUV Hırsızlık Direksiyon Kilidi

Retractable Car Steering Wheel Lock , Vehicle Truck SUV Anti Theft Steering Lock
Retractable Car Steering Wheel Lock , Vehicle Truck SUV Anti Theft Steering Lock Retractable Car Steering Wheel Lock , Vehicle Truck SUV Anti Theft Steering Lock Retractable Car Steering Wheel Lock , Vehicle Truck SUV Anti Theft Steering Lock Retractable Car Steering Wheel Lock , Vehicle Truck SUV Anti Theft Steering Lock

Büyük resim :  Geri Çekilebilir Araba Direksiyon Kilidi, Araç Kamyon SUV Hırsızlık Direksiyon Kilidi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MONOJOY
Model numarası: GKSUO21

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton başına 12 adet
Teslim süresi: 15-20 gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 15 günde 5000 adet
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Geri çekilebilir Araba Direksiyon Kilidi Evrensel Araç Kamyon SUV Oto Kilit Anti-Hırsızlık Kilitleme Ayarlanabilir uzunluk: 17.7 "-28.7" (44-73cm)
Malzeme: Alüminyum / Aloy Evrensel uyum: her türlü araba
kullanım: Araba hırsızlığı ağırlık: 1200 g / 42.4oz
Vurgulamak:

steering wheel security lock

,

steering wheel locking device

                                

Geri çekilebilir Araba Direksiyon Kilidi Evrensel Araç Kamyon SUV Oto Kilit Anti-Hırsızlık Kilitleme

 

İngiltere'de her gün yaklaşık 3.000 araç çalındığı bildiriliyor.
Otomobille birlikte durmaksızın sürekli artan olay, araç güvenliği acil bir çözüm ihtiyacı olan toplum haline geldi.
Polis, hırsızlığa karşı en iyi önlemlerin araç direksiyon kilidini kullanmak olduğunu ileri sürdü.

Araç hırsızlığını ortadan kaldırmak için direksiyon simidi araç kilidini kullanın!

 

MONOJOY ARABA HIRSIZLIK KİLİTLEME ARAÇ BEKLENTİSİ VE POLİS TARAFINDAN ÖNERİLEN 

100% effective in police tests. Polis testlerinde% 100 etkilidir. New Heavy duty 'Integrated Metallic Body Frame ' architecture, protect your vehicle with this robust physical and highly visual deterrent to car thieves. Yeni ağır hizmet tipi 'Entegre Metalik Gövde Çerçevesi' mimarisi, araç hırsızlarına karşı bu sağlam fiziksel ve son derece görsel caydırıcı ile aracınızı korur. Also a heavyweight safety hammer, come with emergency window breaker. Ayrıca ağır güvenlik çekiç, acil pencere kırıcı ile birlikte gelir. The steering wheel lock bar smoothly extendable to 17.7-28.7 inch (45cm-71cm), suitable for all kinds of car. Direksiyon simidi kilit çubuğu, her türlü araba için uygun olan 17.7-28.7 inç'e (45cm-71cm) sorunsuz bir şekilde genişletilebilir.

 

B+ GRADE LOCK CYLINDER; B + SINIF KİLİT SİLİNDİRİ; PICK-PROOF LOCKING MECHANISM PICK-PROOF KİLİTLEME MEKANİZMASI

Our lock uses a real B+ lock cylinder, resists sawing, prying, hammering, and freon attacks. Bizim kilit gerçek bir B + kilit silindiri kullanır, testere, meraklı, çekiç ve freon saldırılarına karşı koyar. The car steering wheel lock featuring a new 'Integrated Body Frame ' architecture, has a solid body for strength and weatherability, and a hardened steel for superior cut resistance, unbreakable lock and can't be sawed through. Yeni bir 'Entegre Gövde Çerçevesi' mimarisine sahip otomobil direksiyon kilidi, dayanıklılık ve hava koşullarına dayanıklılık için sağlam bir gövdeye ve üstün kesilme direnci, kırılmaz kilit için sertleştirilmiş bir çeliğe sahiptir ve kesilemez. It makes your car virtually impossible for someone to rip off. Birinin sökülmesini arabanızı neredeyse imkansız hale getirir. Deters keyless entry theft. Anahtarsız giriş hırsızlığını engeller.

 

YAYINLANAMAYAN LAZER KESME TUŞLARI

Laser keys, B+ GRADE snakelike groove, keys cannot be duplicated so you have to be careful with the three that you get. Lazer tuşları, B + GRADE yılan benzeri oluk, tuşlar çoğaltılamaz, bu nedenle aldığınız üç maddeye dikkat etmelisiniz. Our key to the same level as a German luxury car key, Snakelike Groove is the first feature of the B+ lock core, on the key there is a curved, snake-shaped groove, If the key does not have a snakelike groove, it is NOT a B+ lock! Bir Alman lüks araba anahtarı ile aynı seviyedeki anahtarımız, Snakelike Groove, B + kilit çekirdeğinin ilk özelliğidir, anahtarda kavisli, yılan şeklinde bir oluk vardır, Anahtarın yılan benzeri bir oluğu yoksa, B + kilidi DEĞİL! Key slides in and out very smoothly, use lock consistently, getting it on and off quickly is vital. Anahtar çok düzgün bir şekilde içeri ve dışarı kayar, kilidi sürekli olarak kullanın, hızlı bir şekilde açılıp kapanması hayati önem taşır.

 

KENDİ KİLİTLEME ÖZELLİĞİ; 1 KİLİTLEME VE KİLİT AÇMA İKİNCİ

The Monojoy steering wheel lock (versus other lock on the market) is that the bar automatically locks in place as you extend it, so you no longer need to use your key to lock it. Monojoy direksiyon kilidi (piyasadaki diğer kilitlere karşı), çubuğun uzatıldıkça otomatik olarak yerine oturmasıdır, böylece artık kilitlemek için anahtarınızı kullanmanıza gerek yoktur. You only need the key to unlock it. Kilidi açmak için sadece tuşa ihtiyacınız var. When you pick it up from either end it easily extends. Her iki uçtan da aldığınızda kolayca uzar. Easy to manipulate, easy to attach to your steering wheel. Kullanımı kolay, direksiyonunuza takılması kolaydır. Nothing complicated,just slide across the steering wheel and it locks automatically. Karmaşık bir şey yok, sadece direksiyon simidi boyunca kaydırın ve otomatik olarak kilitlenir.

 

KORUMA ÖNEMLİDİR

A MUST for ever City Dweller! Şimdiye kadar Şehir Dweller için bir zorunluluk! Your Cars are very expensive. Arabalarınız çok pahalıdır. When not in use, it easily stores under the front seat. Kullanılmadığı zaman, ön koltuğun altında kolayca saklanabilir. Extendable and retractable wheel locks fit for most of vehicles: Cadillac, Audi, Toyota, Ford, Chevrolet, Honda, Nissan, Jeep, Kia, Subaru, Hyundai, GMC, GM, FCA, Mitsubishi,VW,Golf, Daimler, BMW, Benz,Buick,Lexus,Mazada,Volvo, Cars, Vans, SUVs, RV, RAM,Sedan, Truck etc. If the steering wheel car lock is not meeting your needs, please contact MONOJOY. Genişletilebilir ve geri çekilebilir tekerlek kilitleri çoğu araç için uygundur: Cadillac, Audi, Toyota, Ford, Chevrolet, Honda, Nissan, Jeep, Kia, Subaru, Hyundai, GMC, GM, FCA, Mitsubishi, VW, Golf, Daimler, BMW, Benz , Buick, Lexus, Mazada, Volvo, Otomobil, Van, SUV, RV, RAM, Sedan, Kamyon vb. Direksiyon simidi araç kilidi ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, lütfen MONOJOY ile iletişime geçin.

 

 

 

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler