Ana sayfa ÜrünlerAnahtar Engelleme Kılıfı

İnce Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Durumda Anti Hırsızlık WiFi GSM LTE NFC RF Engelleyici

Ben sohbet şimdi

İnce Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Durumda Anti Hırsızlık WiFi GSM LTE NFC RF Engelleyici

Slim Car Key Signal Blocker Case Anti Theft WiFi GSM LTE NFC RF Blocker
Slim Car Key Signal Blocker Case Anti Theft WiFi GSM LTE NFC RF Blocker Slim Car Key Signal Blocker Case Anti Theft WiFi GSM LTE NFC RF Blocker

Büyük resim :  İnce Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Durumda Anti Hırsızlık WiFi GSM LTE NFC RF Engelleyici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MONOJOY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: / T
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PU Deri renk: Siyah
Fonksiyonel: Sinyal Engelleyici İçin kullanmak: Araba Anahtarlık
boyut: 5.51 inç x 3.94 inç
Vurgulamak:

key fob blocking pouch

,

key signal blocking pouch

Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Durumda Hırsızlığa Karşı Faraday Anahtarlık Koruyucu [2 Paket] WiFi / GSM / LTE / NFC / RF Engelleyici
 
1.Car key signal blocker case keep your car's security system from getting hacked. Araba anahtarı sinyal engelleyici durumda arabanızın güvenlik sisteminin saldırıya uğramasını önler. Protects your personal and financial data by blocking RFID scanners & readers from detecting your cards' RFID signals. RFID tarayıcılarını ve okuyucularını kartlarınızın RFID sinyallerini algılayarak engelleyerek kişisel ve finansal verilerinizi korur. Don't get hacked. Saldırıya girme.
 
2. Faraday key fob bag is constructed with premium PU leather and two-layers of shielding materials packed in a gift box. 2. Faraday anahtarlık çanta prim PU deri ve bir hediye kutusunda paketlenmiş koruyucu malzemelerin iki katmanları ile inşa edilmiştir. It provides signal blocking functions as well as a luxurious fashionable appurtenance. Lüks ve modaya uygun bir görünümün yanı sıra sinyal engelleme işlevleri de sağlar.
 
3. Ön küçük cep anti-radyasyon, kimlik kartı, banka kartları, vb saklamak için en iyisidir. Arka büyük cep sinyal engelleme için, araba anahtarlıklarını saklamak için en iyisidir.
 
4. Dimensions: 3.9inchs x 5.51inchs (100mmx140mm).Secure closable flap with elastic accommodates multiple sizes of keychain and small devices. 4. Boyutlar: 3.9inchs 5.51inchs (100mmx140mm). Elastik ile güvenli kapatılabilir kapak, anahtarlık ve küçük cihazların birden fazla boyutunu barındırır. The integrated keychain hole provides more flexibility. Entegre anahtar deliği deliği daha fazla esneklik sağlar.
 
 
Servisimiz:
 
Hızla soruşturma cevap
Deneyimli personel tüm sorularınızı zamanında cevaplayacaktır.
Yüksek eğitimli personelimiz müşterilere özel ve benzersiz çözümler sunabilir.
Dürüst bir satıcı olarak, biz her zaman gelişmiş ürün sağlamak ve ürünlerimizin yüksek kalite sağlamak.
 
 
Hakkımızda:
Shenzhen Gekai Technology Co., Ltd. is an enterprise integrating R & D, manufacturing, marketing and service. Shenzhen Gekai Technology Co, Ltd bir kuruluş Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis entegre olduğunu. The company specializes in the development and production of mobile phone protective cases. Şirket, cep telefonu koruyucu kılıfların geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. The main products are: various mobile phone protective shells, protective films, data cables and various creative accessories, Başlıca ürünler: çeşitli cep telefonu koruyucu kabukları, koruyucu filmler, veri kabloları ve çeşitli yaratıcı aksesuarlar,
Komple ürün çeşitliliği ve şık.
ABS, PC, silikon, TPU, PU ve seçim için diğer malzemeler ve çeşitli yakıt enjeksiyon, kaplama, su macunu, termal transfer, serigraf, LOGO ve diğer post-processing işleme gerçekleştirebilirsiniz.
 
The company's management model and system are perfect. Şirketin yönetim modeli ve sistemi mükemmeldir. It has obtained ISO9000 quality management system and DISNEY certification, and has continuously introduced advanced management ideas to carry out system reform and innovation. ISO9000 kalite yönetim sistemi ve DISNEY sertifikası almıştır ve sistem reformunu ve yeniliği gerçekleştirmek için sürekli olarak gelişmiş yönetim fikirleri getirmiştir. From product research and development, production, quality assurance, and service, it has satisfied customers with excellence . Ürün araştırma ve geliştirme, üretim, kalite güvencesi ve hizmetten, müşterileri mükemmellik ile memnun etti.
Japonya ve Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülke ve bölgelere ihracat konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir, sıkı kalite gereksinimleri, tam ürün denetimi, tamamen yerli ve yabancı OEM ve ODM proje siparişlerini üstlenmektedir.
 
İnce Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Durumda Anti Hırsızlık WiFi GSM LTE NFC RF Engelleyici 0
 
Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Kılıf nedir?

Radyo sinyallerinin geçişini engelleyen PU bir yapıdır.

Neden araba sinyal blocker kasasına ihtiyacınız var?
Modern key fobs carry identification chips that pick up radio signals sent out by their car. Modern anahtarlıklar, arabaları tarafından gönderilen radyo sinyallerini toplayan tanımlama çipleri taşır. The vehicle recognizes the fob when it's in range and unlocks the doors. Araç, kapsama alanındayken fob'u tanır ve kapıların kilidini açar.
Anahtarsız ateşleme sistemleri aynı şekilde çalışır - kabin içinde anahtarlık tespit edildiğinde araçların çalıştırılmasını sağlar.

Criminals can exploit this via a wireless relay attack. Suçlular bunu kablosuz röle saldırısı ile kullanabilirler. Using a radio frequency relay booster, it's possible to pick up and then transmit a key fob signal to trick the car into Bir radyo frekans rölesi güçlendirici kullanarak, aracı kandırmak için bir anahtarlık sinyali almak ve sonra iletmek mümkündür
thinking a fob is present. bir fobun var olduğunu düşünmek. This enables entry and theft from the cabin or boot - and, in the case of key ignition systems, theft of the vehicle itself. Bu, kabin veya bagajdan giriş ve hırsızlık sağlar - ve anahtar ateşleme sistemleri durumunda, aracın kendisinin hırsızlığı.

% 100 sinyal sıkışma özelliği sayesinde, faraday anahtarlık koruyucusu, bu tür saldırıları imkansız hale getirmek için fobunuzu tamamen izole edebilir;
veri kaybına karşı bir koruyucu.

Faraday anahtarlık torbası nasıl çalışır?
Faraday çantalarımız, anahtarlığınız veya veri içeren herhangi bir cihaz tarafından gönderilen veya alınan sinyalleri durdurarak araçlarınızı güvenli hale getirir.
Anahtarınızı faraday kesesinden çıkarın ve sinyal alımı derhal geri yüklenerek normal kullanım sağlar.

İnce Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Durumda Anti Hırsızlık WiFi GSM LTE NFC RF Engelleyici 1

Lutfen dikkat ediniz:
Sadece iç katman sinyalleri engellediğinden lütfen araç anahtarlığınızın iç katmana yerleştirildiğinden emin olun;

Please do not wash the faraday bag; Lütfen faraday çantasını yıkamayın; keep the interior dry, or it may lose signal-blocking function. iç mekanı kuru tutun, aksi takdirde sinyal engelleme işlevini kaybedebilir.

Paket İçeriği:
2 x RFID Sinyal Engelleme Kutuları

Boyutlar:
3.9 inç x 5.51 inç

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)