Ana sayfa ÜrünlerAnahtar Engelleme Kılıfı

Kişisel Güvenlik Karbon Fiber için Araba Anahtarı Faraday Çantası RFID Sinyal Engelleme

Ben sohbet şimdi

Kişisel Güvenlik Karbon Fiber için Araba Anahtarı Faraday Çantası RFID Sinyal Engelleme

Car Key Faraday Bag RFID Signal Blocking For Personal Security Carbon Fiber
Car Key Faraday Bag RFID Signal Blocking For Personal Security Carbon Fiber Car Key Faraday Bag RFID Signal Blocking For Personal Security Carbon Fiber

Büyük resim :  Kişisel Güvenlik Karbon Fiber için Araba Anahtarı Faraday Çantası RFID Sinyal Engelleme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MONOJOY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: / T
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PU Deri renk: Siyah
Fonksiyonel: ARAÇ ANAHTAR SİNYAL BLOKERİ İçin kullanmak: Araba Anahtarlık
boyut: 4.02 inç x 5.43 inç
Vurgulamak:

key signal blocking pouch

,

faraday shielding pouch

Araba Anahtarlık için Faraday Çanta [2 Paket] Premium Faraday Kafes Araba Anahtarı Koruyucu-RFID Sinyal Engelleme, Anti-Hırsızlık Kılıfı

 

1.Faraday car key bag keeps your car's security system from getting hacked. Faraday araba anahtarı çantası, aracınızın güvenlik sisteminin saldırıya uğramasını önler. Protects your personal and financial data by blocking RFID scanners & readers from detecting your cards' RFID signals. RFID tarayıcılarını ve okuyucularını kartlarınızın RFID sinyallerini algılayarak engelleyerek kişisel ve finansal verilerinizi korur. Don't get hacked. Saldırıya girme.

 

2. Faraday car key protector is constructed with premium PU leather and two-layers of shielding materials packed in a gift box. 2. Faraday araba anahtarı koruyucusu premium PU deri ve bir hediye kutusunda paketlenmiş koruyucu malzemelerin iki katmanı ile inşa edilmiştir. It provides signal blocking functions as well as a luxurious fashionable appurtenance. Lüks ve modaya uygun bir görünümün yanı sıra sinyal engelleme işlevleri de sağlar.

 

3. Ön küçük cep anti-radyasyon, kimlik kartı, banka kartları, vb saklamak için en iyisidir. Arka büyük cep sinyal engelleme için, araba anahtarlıklarını saklamak için en iyisidir.

 

4. Dimensions: 4.02inchs x 5.43inchs (102mmx140mm). 4. Boyutlar: 4.02 inç x 5.43 inç (102mm x 140 mm). Secure closable flap with elastic accommodates multiple sizes of keychain and small devices. Elastik ile güvenli kapatılabilir kapak, birden fazla boyutta anahtarlık ve küçük cihazları barındırır. The integrated keychain hole provides more flexibility. Entegre anahtar deliği deliği daha fazla esneklik sağlar.

 

Avantajı:


1. Yüksek kalite.
2. rekabetçi fiyat.
3. hızlı teslimat süresi.
4. Çeşit modelleri ve özellikleri.
5. profesyonel üreticisi.

Hizmetler:


1. merak etmeyin, en iyi hizmeti olacak.
2. Derhal bize danışın.
3. biz ilk kez size geri alacak.
4. Bu benim için bir zevk.

 

Hakkımızda:

 

We have a vibrant, stable and professional team. Canlı, istikrarlı ve profesyonel bir ekibimiz var. We will uphold the tenet of "professional integrity, customer first, excellent products, excellent service" to serve our new and old customers. Yeni ve eski müşterilerimize hizmet etmek için "profesyonel bütünlük, müşteri ilk, mükemmel ürünler, mükemmel hizmet" tenetini koruyacağız.

 

Shenzhen Gekai Technology Co, Ltd (araba anahtarı güvenliği) gibi ürün ve hizmetlerin profesyonel bir sağlayıcısıdır.

 

Günlük yönetim açısından, işletmeler kaliteye çok dikkat eder, güvenilirlik arar, gelişme arar ve görünürlüğü arttırır;
İşletmeler ölçek ekonomilerinden yönetim, verimlilik ve verimlilik üzerine odaklanmaktadır.

 

Kişisel Güvenlik Karbon Fiber için Araba Anahtarı Faraday Çantası RFID Sinyal Engelleme 0

 

Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Kılıf nedir?

Radyo sinyallerinin geçişini engelleyen PU bir yapıdır.

Neden araba sinyal blocker kasasına ihtiyacınız var?

 

Modern keyless fobs carry identification chips that pick up radio signals sent out by their car. Modern anahtarsız fob'lar, arabaları tarafından gönderilen radyo sinyallerini toplayan tanımlama çipleri taşır. The vehicle recognizes the fob when it's in range and unlocks the doors. Araç, kapsama alanındayken fob'u tanır ve kapıların kilidini açar.

 

Anahtarsız ateşleme sistemleri aynı şekilde çalışır - kabin içinde anahtarlık tespit edildiğinde araçların çalıştırılmasını sağlar.

 

Criminals can exploit this via a wireless relay attack. Suçlular bunu kablosuz röle saldırısı ile kullanabilirler. Using a radio frequency relay booster, it's possible to pick up and then transmit a key fob signal to trick the car into Bir radyo frekans rölesi güçlendirici kullanarak, aracı kandırmak için bir anahtarlık sinyali almak ve sonra iletmek mümkündür
thinking a fob is present. bir fobun var olduğunu düşünmek. This enables entry and theft from the cabin or boot - and, in the case of keyless ignition systems, theft of the vehicle itself. Bu, kabin veya bagajdan giriş ve hırsızlık sağlar - ve anahtarsız ateşleme sistemleri durumunda, aracın kendisinin hırsızlığı.

 

% 100 sinyal sıkışma özelliği sayesinde, faraday anahtarlık koruyucusu, bu tür saldırıları imkansız hale getirmek için fobunuzu tamamen izole edebilir - veri kaybına karşı bir koruyucu olarak size gönül rahatlığı sağlar.

 

Faraday anahtarlık torbası nasıl çalışır?

 

Faraday çantalarımız, anahtarlığınız veya veri içeren herhangi bir cihaz tarafından gönderilen veya alınan sinyalleri durdurarak araçlarınızı güvenli hale getirir.
Anahtarınızı faraday çantasından çıkarın ve sinyal alımı derhal geri yüklenerek normal kullanım sağlar.

Kişisel Güvenlik Karbon Fiber için Araba Anahtarı Faraday Çantası RFID Sinyal Engelleme 1

 

Lutfen dikkat ediniz:
Sadece iç katman sinyalleri engellediğinden lütfen araç anahtarlığınızın iç katmana yerleştirildiğinden emin olun;

 

Please do not wash the faraday bag; Lütfen faraday çantasını yıkamayın; keep the interior dry, or it may lose signal-blocking function. iç mekanı kuru tutun, aksi takdirde sinyal engelleme işlevini kaybedebilir.

 

Paket İçeriği:
Araba Anahtarlık için 2 x Faraday Çanta
4 Takım Banka Kartı RFID Bloğu

 

Boyutlar: 4.02 inç x 5.43 inç (102mmx140mm)

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)