Ana sayfa ÜrünlerSinyal Engelleme Kılıfı

Zarif Sinyal Engelleme Kılıfı, RFID Anahtarlık Foday Çanta Açmak İçin Kullanışlı

Ben sohbet şimdi

Zarif Sinyal Engelleme Kılıfı, RFID Anahtarlık Foday Çanta Açmak İçin Kullanışlı

Elegant Signal Blocking Pouch , Rfid Key Fob Faraday Bag Handy To Open
Elegant Signal Blocking Pouch , Rfid Key Fob Faraday Bag Handy To Open Elegant Signal Blocking Pouch , Rfid Key Fob Faraday Bag Handy To Open

Büyük resim :  Zarif Sinyal Engelleme Kılıfı, RFID Anahtarlık Foday Çanta Açmak İçin Kullanışlı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MONOJOY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: / T
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PU Deri renk: Siyah
boyut: 5.5 inç x 4 inç Fonksiyonel: Sinyal engelleme
İçin kullanmak: Araba Anahtarlık
Vurgulamak:

anti theft key pouch

,

car key faraday pouch

Faraday Kafesi Kalkan Araba Anahtarlık Sinyal Engelleme Kılıfı Çanta, Faraday Çanta Rfid Anahtarlık

 

1.BLOCK CAR-KEY FOB SIGNAL - Keep your car's security system from getting hacked. BLOK ARAÇ ANAHTARLI FOB SİNYALİ - Aracınızın güvenlik sisteminin saldırıya uğramasını önleyin. Protects your personal and financial data by blocking RFID scanners & readers from detecting your cards' RFID signals. RFID tarayıcılarını ve okuyucularını kartlarınızın RFID sinyallerini algılayarak engelleyerek kişisel ve finansal verilerinizi korur. Don't get hacked! Saldırıya girme! Hackers work hard to steal these things - protect yourself! Bilgisayar korsanları bunları çalmak için çok çalışıyor - kendinizi koruyun! This bag is a MUST for the modern lifestyle. Bu çanta modern yaşam tarzı için bir zorunluluktur.

 

2. SLIM, LIGHT, TOUGH & FLEXIBLE - Inner silver layer blocks signals, outer on all sides with dual paired seam construction. 2. SLIM, LIGHT, TOUGH & ESNEK - İç gümüş tabaka sinyalleri, dışta çift taraflı dikiş yapısına sahip her tarafta engeller. Shields keyfobs, WiFi cards, thumbdrives, and other small devices from ALL wireless signals. Keyfob'ları, WiFi kartlarını, parmak sürücülerini ve diğer küçük cihazları TÜM kablosuz sinyallerden korur. EMI shielding & RFI shielding, used for forensics, military, executive travel, personal security, EMP protection, and solar flare protection. EMI koruması ve RFI koruması, adli tıp, askeri, yönetici seyahati, kişisel güvenlik, EMP koruması ve güneş patlaması koruması için kullanılır.

 

3. UNIVERSAL FIT FOR BLOCKING ALL CARS SMARTKEY ENTRY FOB GUARD SIGNAL -- Just be careful you put the fob into the rear most gold pocket. 3. TÜM ARAÇLARI BLOK ETMEK İÇİN EVRENSEL FIT AKILLI GİRİŞ FOB KORUYUCU SİNYALİ - Fob'u en arkadaki altın cebine koymaya dikkat edin. As long as you put the key fob into the correct pocket (the large gold one). Anahtarlığı doğru cebe koyduğunuz sürece (büyük altın olanı). Can walk right up to car door carrying the bag and it won't open. Çanta taşıyan arabanın kapısına kadar yürüyebilir ve açılmaz. Whatever your car brand is Jaguar, Land Rover, BMW, Skoda, VW, Mazda, Audi, Ford Fiesta, Fiat and Peugeot, are suitable for use this Signal Blocker bag. Otomobil markanız ne olursa olsun, Jaguar, Land Rover, BMW, Skoda, VW, Mazda, Audi, Ford Fiesta, Fiat ve Peugeot, bu Sinyal Engelleyici çantasını kullanmak için uygundur. Fit for iPhone Samsung LG Nokia all of phone İPhone Samsung LG Nokia tüm telefon için uygun

 

Marka Geçmişi

MONOJOY is a Chinese lifestyle brand that designs and produces faraday car key accessories in the premium market segment. MONOJOY, premium pazar segmentinde faraday araba anahtarı aksesuarları tasarlayan ve üreten bir Çin yaşam tarzı markasıdır. The brand is influenced by happy accseeories lifestyle we purse, we are focus on not bring people normal accessories only,but also a kind of lifestyle. Marka biz çanta mutlu accseeories yaşam tarzı etkilenir, biz insanlara sadece normal aksesuarları getirmek değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı odaklanmak. Each Season, our collections are carefully created to go hand in hand with current fashion trends. Her Sezon, koleksiyonlarımız güncel moda trendleriyle el ele gitmek için özenle yaratılmıştır. Since our launch in June of 2016, our aim has been to bring something new and exciting to market by creating cases that will allow our customers to protect their phone in style,and keep good mood. Haziran 2016'daki lansmanımızdan bu yana amacımız, müşterilerimizin telefonlarını şık bir şekilde korumasına ve iyi bir ruh hali sürdürmesine olanak sağlayacak vakalar oluşturarak pazara yeni ve heyecan verici bir şey getirmek oldu.

 

Yönetim Felsefesi:

 

Sebep yok, sadece sonuçlar;

Gres yok, sadece liyakat;

Mutlu çalışma, sağlıklı yaşam.

 

Zarif Sinyal Engelleme Kılıfı, RFID Anahtarlık Foday Çanta Açmak İçin Kullanışlı 0

AN OUNCE OF PREVENTION IS WORTH A POUND OF CURE - The protector fit easily over your (remote/smart key) fob. BİR ÖNLEME MESAJI BİR KÜRESEL OLARAK - Koruyucu (uzaktan / akıllı anahtar) fobunuza kolayca sığar. It protects the plastic body of the fob from being scratched by the metal keys on the same key ring and helps to prevent the buttons on the fob from being inadvertently activated as the fob moves against the other keys in my pocket when I move around. Fobun plastik gövdesini aynı anahtar halkası üzerindeki metal anahtarlar tarafından çizilmeye karşı korur ve etrafta hareket ettiğimde fob, cebimdeki diğer tuşlara karşı hareket ettikçe fob üzerindeki düğmelerin yanlışlıkla etkinleştirilmesini önlemeye yardımcı olur.

 

Zarif Sinyal Engelleme Kılıfı, RFID Anahtarlık Foday Çanta Açmak İçin Kullanışlı 1

TAMAMEN BLOK ARABA-ANAHTAR FOB SİNYALİ, HACK EDİLMEYİN

Faraday Kafesi nedir?
Radyo sinyallerinin geçişini engelleyen bir yapıdır.

Neden Faraday Kafesine ihtiyacınız var?
Bazı cihazlar onlarca metreden fazla çalışabilir, bu da (teknik) bir dolandırıcıyı bilmeden cihazlarınız hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştırır.
Anahtarlıklar ve küçük elektronikler kullanılmadığı zaman faraday çantanın içinde korumalı kalmalıdır.

Hırsızların anahtar sinyalinizi aracınıza yükseltmesini engelleyin.

 

Amazon Mağaza Bağlantısı : https://www.amazon.co.uk/stores/page/FAE90E32-6F5D-4B95-9F3A-07557A766B7E

 

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)