Ana sayfa ÜrünlerSinyal Engelleme Kılıfı

Anahtarlık RFID Sinyal Engelleme Çantası Faraday Guard Koruyucu Cihaz Koruyucu

Ben sohbet şimdi

Anahtarlık RFID Sinyal Engelleme Çantası Faraday Guard Koruyucu Cihaz Koruyucu

Key Fob RFID Signal Blocking Bag Faraday Guard Protector Device Shielding
Key Fob RFID Signal Blocking Bag Faraday Guard Protector Device Shielding Key Fob RFID Signal Blocking Bag Faraday Guard Protector Device Shielding

Büyük resim :  Anahtarlık RFID Sinyal Engelleme Çantası Faraday Guard Koruyucu Cihaz Koruyucu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MONOJOY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: / T
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PU Deri renk: Siyah
boyut: 5.5 inç x 4 inç Fonksiyonel: Sinyal engelleme
İçin kullanmak: Araba Anahtarlık
Vurgulamak:

faraday key fob pouch

,

car key faraday pouch

Anahtarlık RFID Sinyal Engelleme Çanta Faraday Kafesi, Faraday Guard Koruyucu Cihaz Koruyucu

 

1.BLOCK CAR-KEY FOB SIGNAL - Keep your car's security system from getting hacked. BLOK ARAÇ ANAHTARLI FOB SİNYALİ - Aracınızın güvenlik sisteminin saldırıya uğramasını önleyin. Protects your personal and financial data by blocking RFID scanners & readers from detecting your cards' RFID signals. RFID tarayıcılarını ve okuyucularını kartlarınızın RFID sinyallerini algılayarak engelleyerek kişisel ve finansal verilerinizi korur. Don't get hacked! Saldırıya girme! Hackers work hard to steal these things - protect yourself! Bilgisayar korsanları bunları çalmak için çok çalışıyor - kendinizi koruyun! This bag is a MUST for the modern lifestyle. Bu çanta modern yaşam tarzı için bir zorunluluktur.

 

2. SLIM, LIGHT, TOUGH & FLEXIBLE - Inner silver layer blocks signals, outer on all sides with dual paired seam construction. 2. SLIM, LIGHT, TOUGH & ESNEK - İç gümüş tabaka sinyalleri, dışta çift taraflı dikiş yapısına sahip her tarafta engeller. Shields keyfobs, WiFi cards, thumbdrives, and other small devices from ALL wireless signals. Keyfob'ları, WiFi kartlarını, parmak sürücülerini ve diğer küçük cihazları TÜM kablosuz sinyallerden korur. EMI shielding & RFI shielding, used for forensics, military, executive travel, personal security, EMP protection, and solar flare protection. EMI koruması ve RFI koruması, adli tıp, askeri, yönetici seyahati, kişisel güvenlik, EMP koruması ve güneş patlaması koruması için kullanılır.

 

3. UNIVERSAL FIT FOR BLOCKING ALL CARS SMARTKEY ENTRY FOB GUARD SIGNAL -- Just be careful you put the fob into the rear most gold pocket. 3. TÜM ARAÇLARI BLOK ETMEK İÇİN EVRENSEL FIT AKILLI GİRİŞ FOB KORUYUCU SİNYALİ - Fob'u en arkadaki altın cebine koymaya dikkat edin. As long as you put the key fob into the correct pocket (the large gold one). Anahtarlığı doğru cebe koyduğunuz sürece (büyük altın olanı). Can walk right up to car door carrying the bag and it won't open. Çanta taşıyan arabanın kapısına kadar yürüyebilir ve açılmaz. Whatever your car brand is Jaguar, Land Rover, BMW, Skoda, VW, Mazda, Audi, Ford Fiesta, Fiat and Peugeot, are suitable for use this Signal Blocker bag. Otomobil markanız ne olursa olsun, Jaguar, Land Rover, BMW, Skoda, VW, Mazda, Audi, Ford Fiesta, Fiat ve Peugeot, bu Sinyal Engelleyici çantasını kullanmak için uygundur. Fit for iPhone Samsung LG Nokia all of phone İPhone Samsung LG Nokia tüm telefon için uygun

 

Avantajı:


1. Yüksek kalite.
2. rekabetçi fiyat.
3. hızlı teslimat süresi.
4. Çeşit modelleri ve özellikleri.
5. profesyonel üreticisi.

Hizmetler:


1. merak etmeyin, en iyi hizmeti olacak.
2. Derhal bize danışın.
3. biz ilk kez size geri alacak.
4. Bu benim için bir zevk.

 

Birincil ürünler:

 

Sinyal Engelleme Kılıfı

RFID Engelleyici Kılıfı

Anahtar Engelleme Kılıfı

Sinyal Engelleme Kutusu

Faraday Anahtar Kutusu

Büyük Faraday Kutusu

Faraday Kafesi Çantası

Araba Direksiyon Kilidi

Ev Depolama Organizasyonu

Harris Tweed Telefon Kılıfı

Araba Cam Güneş Gölge

Motosiklet Yağmurluk

 

We are looking forward to long term cooperation with customers, we will make best service and after sales service for all of our customers. Biz müşterileri ile uzun vadeli işbirliği arıyoruz, biz tüm müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve satış sonrası hizmeti yapacak. If you have any inquiry, please don't hesitate to contact us. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. We will reply you at the first time as we can. Size ilk kez cevap vereceğiz.

 

Anahtarlık RFID Sinyal Engelleme Çantası Faraday Guard Koruyucu Cihaz Koruyucu 0

AN OUNCE OF PREVENTION IS WORTH A POUND OF CURE - The protector fit easily over your (remote/smart key) fob. BİR ÖNLEME MESAJI BİR KÜRESEL OLARAK - Koruyucu (uzaktan / akıllı anahtar) fobunuza kolayca sığar. It protects the plastic body of the fob from being scratched by the metal keys on the same key ring and helps to prevent the buttons on the fob from being inadvertently activated as the fob moves against the other keys in my pocket when I move around. Fobun plastik gövdesini aynı anahtar halkası üzerindeki metal anahtarlar tarafından çizilmeye karşı korur ve etrafta hareket ettiğimde fob, cebimdeki diğer tuşlara karşı hareket ettikçe fob üzerindeki düğmelerin yanlışlıkla etkinleştirilmesini önlemeye yardımcı olur.

 

Anahtarlık RFID Sinyal Engelleme Çantası Faraday Guard Koruyucu Cihaz Koruyucu 1

TAMAMEN BLOK ARABA-ANAHTAR FOB SİNYALİ, HACK EDİLMEYİN

Faraday Kafesi nedir?
Radyo sinyallerinin geçişini engelleyen bir yapıdır.

Neden Faraday Kafesine ihtiyacınız var?
Bazı cihazlar onlarca metreden fazla çalışabilir, bu da (teknik) bir dolandırıcıyı bilmeden cihazlarınız hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştırır.
Anahtarlıklar ve küçük elektronikler kullanılmadığı zaman faraday çantanın içinde korumalı kalmalıdır.

Hırsızların anahtar sinyalinizi aracınıza yükseltmesini engelleyin.

NO sinyal sönüyor!

Anahtarlığı iç cebe koyun ve kapağı kapatın.

Faraday çanta çantası, anahtarları otomatik anahtarsız giriş fobundan etkili bir şekilde engeller - arabalarınızı açamaz veya torbadaki anahtarlıklar ile başlatamaz ve kapatılır.

Hırsızların arabanızın kilitlerini kesmesini önlemek için akıllı anahtarlarınızı faraday cebinde tutun

 

Amazon Mağaza Bağlantısı : https://www.amazon.co.uk/stores/page/FAE90E32-6F5D-4B95-9F3A-07557A766B7E

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)