Ana sayfa ÜrünlerRFID Engelleyici Kılıfı

Anti Hırsızlık Araba Anahtarı Sinyal Engelleme Kılıfı RFID Faraday Kafesi Koruyucu Kilit Cihazları

Ben sohbet şimdi

Anti Hırsızlık Araba Anahtarı Sinyal Engelleme Kılıfı RFID Faraday Kafesi Koruyucu Kilit Cihazları

Anti Theft Car Key Signal Blocking Pouch RFID Faraday Cage Shielding Lock Devices
Anti Theft Car Key Signal Blocking Pouch RFID Faraday Cage Shielding Lock Devices Anti Theft Car Key Signal Blocking Pouch RFID Faraday Cage Shielding Lock Devices

Büyük resim :  Anti Hırsızlık Araba Anahtarı Sinyal Engelleme Kılıfı RFID Faraday Kafesi Koruyucu Kilit Cihazları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MONOJOY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 304pcs / karton
Teslim süresi: 8-12 gün
Ödeme koşulları: T / T, D / A
Yetenek temini: Haftada 1000 adet
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Anahtar fobs için Faraday Çanta, Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Kılıfı RFID Engelleme, Hırsızlığa Malzeme: Oxford Bezi
renk: Siyah boyut: 17.5 * 8.4cm
Kapasite: 1 fob Kapalı kapanış: Velcro
fonksiyon: WiFi / GSM / LTE / NFC / RFID Sinyalleri engelleme
Vurgulamak:

rfid signal blocking pouch

,

rfid car key pouch

 

 

Anahtar fobs için Faraday Çantası, Araba Anahtarı Sinyal Engelleyici Kılıfı RFID Engelleme, Hırsızlığa Karşı Faraday Kafesi Koruyucu Kilit Cihazları WiFi / GSM / LTE / NFC / RFID (Oxford Bezi)

 

★【Cost Effectiveness】- Because we are the factory, leave out middle link, so we can provide the same function and quality as higher price, but only the half price. ★ 【Maliyet Etkinliği】 - Biz fabrika olduğundan, orta bağlantıyı bırakın, bu yüzden daha yüksek fiyatla aynı işlevi ve kaliteyi sağlayabiliriz, ancak sadece yarı fiyat. When you receive it, it can be real. Aldığınızda, gerçek olabilir.

 

★【Why Need It】- Every 43 seconds a car is stolen in the United State, which is close to one million vehicles per year. ★ 【Neden İhtiyacınız Var】 - Her 43 saniyede bir, yılda bir milyon araca yakın olan Amerika Birleşik Devletleri'nde bir araba çalınır. The thieves open and operate your car without needing to break in, just use “signal amplification” to gain unauthorized access, then these thieves can steal your car easily. Hırsızlar içeri girmeye gerek kalmadan aracınızı açar ve çalıştırır, sadece izinsiz erişim sağlamak için “sinyal amplifikasyonu” kullanın, o zaman bu hırsızlar arabanızı kolayca çalabilir.

 

★ 【Malzeme】 - Çift çift dikişli yapıya sahip her tarafta yüksek koruyucu kumaştan oluşan iki katman, nano İç katman, hırsızlık ve anahtarsız ateşleme hırsızlığına karşı koruma sağlamak için araç anahtarlığınız için eksiksiz bir sinyal engelleyici sağlar.

 

★ 【Uygun】 - Bizim anahtarlık sinyal engelleyici kese, arabanın anahtarını çanta ile bağlantılı tutmak için uygun kullanım sağlayan bir anahtarlığa sahiptir, kayıp konusunda endişelenmeyin.

 

★【Application】- Whatever your car brand is Jaguar, Land Rover, BMW, Skoda, VW, Mazda, Audi, Ford Fiesta, Fiat and Peugeot, are suitable for use this Signal Blocker bag. ★ 【Uygulama】 - Ne olursa olsun araba markası Jaguar, Land Rover, BMW, Skoda, VW, Mazda, Audi, Ford Fiesta, Fiat ve Peugeot, bu Sinyal Engelleyici çanta kullanmak için uygundur. Shields keyfobs, WiFi cards, thumbdrives, and other small devices from ALL wireless signals. Keyfob'ları, WiFi kartlarını, parmak sürücülerini ve diğer küçük cihazları TÜM kablosuz sinyallerden korur.

Faraday pouch for car keys

 

İletişim bilgileri
shenzhen GK

İlgili kişi: Ann

Tel: +8618867363003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)